در پوستين خلق پنج

فاعل : خودم                     مفعول : امير رضا آهويی باز هم مفعول امير رضا آهويی تاکيد ميکنم : مفعول :امير رضا آهويی

امير رضا آهويی را توصيف کنيد

در نگاه اول امير رضا آهويی از لحاظ ظاهری بين شيخ پشم الدين کشکولی و اعضای گروه بک استريت بويز نوسان ميکند.ساعت ۹ صبح درويشی است مستجاب الدعوه که ياهو گويان انبوه ريش و پشمش را -البته در قسمت های فوقانی- به رخ ميکشد و در ساعت ۹ شب ناگهان به يک تيتيش (جيگرش را بخورم ايشالا) تمام عيار تبديل ميشود.اخرين تحقيقات او را به عنوان اخرين بازمانده بارباپاپاها به رسميت شناخته است.لباس فرم اين موجود جذاب تی شرتی صورتی با راه راه های سفيد است که به جای دکمه يا زیپ قلاب قلاب بوده جذابيت سينه های بعضا پشمالوی او را دو چندان ميسازد.

او در اخرين مسابقه کاليبرهای کاربردی حايز رتبه دوم گشاد ترين کاليبر شده که در اين ميان ناداوران حق مسلم او را ضايع نموده اند.از بزرگترين توانايی های اين موجود پوشيدن شلوار لی با زیپ دندانه دار تيز بدون استعمال شورت ميباشد که لازم به ذکر است در شرايط عادی ان زیپ دقيقا نقش رنده را  برای مساله شريف ايفا ميکند.بين علمای اعلام در مورد چگونگی اين مساله و سالم ماندن ان مساله اختلافاتی حادث شده است .برخی به خاصيت کشسانی مساله و سايرين به تز(زیپ هم زیپ های قديم )معتقدند.

نامبرده به کمتر از فوکو وسيلويا پلات رضايت نميدهد و مدام زير لب ميخواند سيلويای من کجايی/سيلويا چه بی وفايی.مديتيشن در جهانهای موازی سرگرمی مورد علاقه اش است.به کوه های ماچو پيچو و سواحل کاستاريکا علاقه دارد و چنان به آنان عشق ميورزد که راضی شده بود خرسهای ماچوپيچو بخورندش و کوسه های کاستاريکا بدرندش ولی انجا را ترک نکند.برخی منابع بی طرف از استنکاف جانوران فوق الذکر از اعمال منافی عفت درخواستی امير رضا خبر ميدهند که اين مساله خود جای تعمق و فرو رفتن دارد.کلا امير رضا جای زياد برای فرو رفتن دارد.

وقتی که بحث ميکند چنان لبهايش را غنچه ميسازد که روح مخاطب غيژ ميرود و وقتی ميخرامد ناگهان دل و بقيه جاهای بيننده فرو ميريزد.

سبک کاری امير ضا شعرو نثر مينی ماليستی توام با هايکو طلبی نئو رمانتيک ليبرال است.او دستی قوی در شعر و نثر دارد که در واقع تنها چيز قويست که دارد.اثارش با امضای « وسط کار»،«طاقچه بالا» و« من دارم مديتيشن ميکنم بزن به چاک» امضا ميکند.در خاتمه توجه شما را به دو نمونه از درخشان ترين اثارش جلب ميکنم:

۱-شورتم را شسته ام/و جوراب هايم را/احتمالا روز رستاخيز است

۲-نور در خانه/رقص در سينه/من جرواجرم چرا؟

/ 10 نظر / 12 بازدید
فاهوس

سلام ؛واقعا همیشه میمونم که تو اینها را زا کحا در میاری.

فاهوس

کی میدونه شاید تو هم گل اقای دوم باشی.

mehdi

سلام... خدا رو شکر ما را پوستينی برای افتادن نيست... اين هم از مزايای ناداری ما... يا حق!

MehraN

عجب شخص شريفيه اين آهويی! از اين به بعد بيشتر می خونمش.

MehraN

می بيني؟ مفعول هم نشديم! حق ما رو همه جا خوردن.

tejarat Internety

سلام . ای بابا اين فاهوس هنوز نميدونه اين چيزا از کجا در مياد . قشنگ بود لذت بردم

امير حسين

ميدونی نصف تقصير از خودته ... اون چيزی که تو ميخوری موتور موشکه داداشم ... شهاب ۳ که برات کمه به خودت بگو شهاب ۳۳۳ اوکی؟

yalda

اون تيشرتش نارنجيه. نه صورتی... راس ميگم يه مرجع مطمئن گفته

sina

ای بلا نگفته بودی اين نوشته ها رو از يه جائيت در مياری ها !!!