ليمو ترش

فاطمه رجبی از فعالان انصار حزب الله گفت:«...مردم در انتخابات رياست جمهوری کسی را انتخاب کردند که روشن فکران دينی و روشن فکران سکولار در مقابلش صف بستند،ازين رو انتخاب احمدی نژاد معجزه هزاره سوم است...من معتقدم از ۲۷خرداد تا سه تيرکودتای نخبه گرايانه ای در کشور عليه احمدی نژاد رخ داده است»

۱-انتخاب آقای احمدی نژاد قطعا معجزه هزاره سوم است زيرا:

۱-۱-همين که تمام روشن فکران يک مملکت اعم از دينی و سکولاربا کسی مخالفت کنند بعد خلق الله به اين شاخ شمشاد رای دهند مصداق معجزه است

۲-۱-همين که يک ادمی اينقدر پهن باشد که بشود تمام روشن فکران را وادار کرد مقابلش صف بايستند باز هم معجزه است

۳-۱-اصلا اين قضيه که تعدادی ايرانی در مورد مساله ای با هم هم عقيده باشند و مشترکا با چيزی مخالفت کنند شق القمر است چه برسد به همه روشن فکران ايرانی که ديگر بی شک و يقين معجزه هزاره سوم رخ داده است.

۲-کودتای نخبه گرايانه چيست و چرا شکست خورد:

۱-۲:کودتای نخبه گرايانه تلاش تعدادی روشن فکر مرتجع و الت فعل استکبار جهانی است که در ان افراد فوق الذکر با ريش بزی و موی بلند در حالی که واگنر و شوپن گوش ميکنند و پیپ هم ميکشند در خيابان به راه ميافتند و کار های بدبد ميکنند تا حکومت از خجالت ساقط شود

۲-۲:اين نوع کودتا غالبا در همه جای جهان شکست ميخورد چون اولا کودتا چيان اکثرا انقدر سن مبارکشان بالا است که بعد از طی پنجاه قدم ديگر نای راه رفتن ندارند.ثانيا اصلا راه افتادن اين جماعت نخبه محل ترديد است چون در اين موارد هميشه عده ای معتقدند بايد به جای واگنر موسيقی بتهون پخش شود بعد کار جدال بالا ميگيرد بعد قرار ميشود اين مساله به رفراندوم گذاشته شود بعد عده ای تعييين ميشوند تا قانون رفراندوم را بنويسند بعداقليت گروه قانون گذار ابستراکسيون ميکند بعد...ثالثا کودتاچيان نخبه گرا عمدتا برای کودتا در خيابان های پاريس و نيويورک طراحی شده اند ولی به خاطر يک خطای تاريخی مجبورند در جواديه و شوش کودتا کنند .

نتيجه اخلاقی:هر کسی را بهر کاری ساختند

نتيجه مردسالارانه: آبجی!شوور شما ميدونه شما چه ذرتايی پرت ميکنی؟

دعای پايان نوشتار:خدايا اين انصار حزب الله را از ما نگير

 

/ 11 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ANKABooT

در مورد نوشته هات هيچ نميتوان گفت به جز زيبا؛ طنازانه و سر بر باد ده!

joojoo

سلام ! ديدی چه زود اومدم . نوشته ی چهارشنبه رو خونده م . ولی اينو نه !

شهرزاد

سلام. خوب بود، اما معلومه که شکلات ابراهيم نبوی ميخوری. بعد اينکه با شماره ۳ـ۱شديدا موافقم. آخرشم اينکه به شوخی هم از اين نفرينا نکن.اومد مستجاب الدعوه از کار در بيای، انوقت ما ملت عوام چه کنيم با اين گرفتاری! دستت درد نکنه( این یعنی تشویق باز هم بنویس شازده).تا بعد.

mehdi

اينها هم خوب عقلهاشون آکبند مونده ها... يا حق!

فاهوس

نميدونی چقدر از اين ضعيفه های اين مدلی بدم مياد بدم مياد که نگو و نپرس.

فاهوس

فعلا که اينها را بهر سوار شدن بر اين ملت و سواری گرفتن ساخته اند.

مانیا

نه...تو يه چيزی ميشی يا يه چيزيت ميشه ...فرقی نمی کنند با هم خيلی....مثل اين که بگم يه چيزی سرت ميشه يا سرت بالاخره رو يه چيزی آويزون ميشه!!!!

شیرین

خدا تو را از ما نگيرد اميری آقا

فروغ

ميدونی! قبلنا ميمردم واسه اينجورر مطلبا...ولی ديگه الان نميتونم خودمو باهاش تطبيق بدم راستش!(پيری و هزار درد بی درمون ننه)

azadeh

خدا جون ازمون گرفتی هم گرفتي هيچ مساله ای نيست ما عادت داريم به فقدان. اصلا مگه نمی گن تو خوبها رو زودتر می بری پيش خودت بيا اينا رو ببر ديگه. بيا ديگه