طرح ابهامات جنسی مومنين و مومنات

پيش نوشت:هفته گذشته کتابی با مجوزارشاد اسلامی قم با تيراژ صد هزار نسخه در باب تقويم زناشويی به چاپ رسيد که ضمن شاد کردن دل مومنين واقعی همچون خاری در چشم و غيره معاندين فرو رفت. نگارنده سراپاتقصيرضمن حمايت از اين اقدام که به جر واجر شدن استکبار جهانی انجاميد، برخی شبهات احتمالی بر روايات مندرج در کتاب را مطرح ميسازد و ميکوشد در حد توان خويش به راز گشايی درين باب که بينی و بين الله خوب بابيست بپردازد:

۱- زن باكره اي را بخواهيد كه فرزندان بسيار بياورد و سرينش بزرگ باشد.

شبهات کوردلان:اولا قبل از ازدواج از کجا بفهميم که طرف باکره است يا نه؟اگر عملا آزمايش کنيم که ديگر باکره نيست.ثانيا ارتباط بکارت با فرزندان زياد چيه؟يعنی اگر طرف باکره نباشه فرزندان زياد هم نميتونه بياره؟سرين بزرگ چه ربطی به بکارت داره؟

پاسخ دشمن شکن:برای تشخيص بکارت ميتوانيد از فيض وجود امام جمعه اصفهان برخوردار شويد که چند وقت پيش فرمود :«۷۴ درصد دختران ايرانی موقع ازدواج باکره نيستند».ايشان همچين چشمی که يه نگاهی بياندازد ميفهمد که ضعيفه مورد نظر جزء آن ۲۶ درصد باکره است يا آن ۷۴ درصد باکرّه.ثانيا اگر طرف باکره باشد روايت شده که خيلی کيف دارد ولذا مرد مسلمان هی وسوسه ميشود که عمل خيرش را تکرار کند تا بازم کيف داشته باشد و درين بين هر چند دماغش قطعا ميسوزد اما خود به خود تعداد نفوس مسلمين زياد ميشود.ثالثا ای کوردل خر! اگر به نواحی قزوين و حومه رفته باشی ميفهميدی که سرين بزرگ از اوجب واجبات است.

۲-"هنگام دخول روبه قبله و يا پشت به قبله نباشيد"

شبهات کوردلان:وسط آن هاگير واگيرکه داريم ميخ  را محکم ميکوبيم جهت قبله رو چطوری تشخيص بديم آخه؟

پاسخ دشمن شکن:ای ابله!پس آن عضو شريف دراز رو برای چه به تو دادند؟موقع عمليات يک عدد قبله ياب ديجيتالی کوچک به قسمت فوقانی بخش تحتانی آلت کوفت گرفته ات اويزان کن و خودت جهت را با آن تنظيم نما.در صورت نبود قبله ياب احتياط واجب در استفاده از قطب نماست.

۳-"براي اينكه فرزند چشم چپ نشود به هنگام بعداز ظهر جماع نكنيد." ،"فرزند حاصل از جماع در برابر نور خورشيد را همواره در نكبت و فقر"،"فرزند حاصل از آميزش بر روي پشت بام را فرزندي منافق"و...

شبهات کوردلان:سکس تو بعد از ظهر چه ربطی به چشم بچه داره؟بالاخره بچه تو بعد از ظهر اگه عمل بياددر نکبت و فقره يا چشم چپ؟آخه قربونت بعد از ظهر که هميشه افتاب هست ديگه...

پاسخ دشمن شکن:ای نسلت منقرض شود ان شاء الله!بعد از ظهر ها اوج تابش خورشيد است .مگر تو نميدانی که عدسی دوربين اگر زيادی باز بماند نگاتيو، نور خورشيد خورده و سياه ميشود.خوب اينجا هم همان است ديگر.اگر در آن حيص و بيص ناگهان نور زيادی از فرج عبور کند بچه چشمش چپ ميشود.خوب چشم طفلک بيچاره که چپ شد خود به خود نکبتی و فقير هم ميگردد ديگر.اما به نظر اين حقير ادم خری که اين همه جا را ول ميکند و ميرود بالای پشت بام خاک تو سری نمايد حقش اينست که بچه اش منافق شود،ازين گذشته بچه که نطفه اش در پشت بام و بلندی منعقد شود بعدا در زندگی هم به جاهای بلند ميرسد و ميدانيد که لازمه زمانه ما برای بالارفتن نفاق است.

 

 

/ 19 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نمی دونم

اندر فوايد اين تقويم توی سايت روز هم خوانده بودم. // مثل هميشه بايد بگم که استعداد طنز نويسی ت فوق العاده س. من اگر جای تو بودم بجز نوشتن طنز شايد کار ديگری پيشه نمی کردم.

پونه

غلط نکنم قبل از ابديت يه دوش توی درياچه اروميه گرفتی خدانکشدت

شولتز پير

امير جان هميشه به اين طنز قويت حسوديم می شه ...!!! دمت گرم کلی حال برفت !!!

گلناز

بسی محظوظ شديم و مشعوف ...

زينب

عجب!!!!!!!پس اينجورياس!

دماوند

خيلی دست دارم نويسنده تقويم هم يه نظری به اين نقد بندازه . قيافش خيلی بايد ديدنی باشه . به هر حال من که با اينکه اصلا حال خنديدن نداشتم خنديدم .

گمنام

به حر حال من فکر ميکنم تو شباهت زيادی به طنز نويس .. فيلم پر قلم...(اگر اسمشو درست گفته باشم) داری طنز نويسی که برای نوشتن طنز از ابزاری چون (سکس و پرده . دخول و غيره ...)استفاده ميکرد .و کشيشی که ميخواست اونو به راه راست هدايت کنه .اما نتونست. پس من برات موعذه نميکنم.کشيش از زن >مستخدم زندان بودمیپرسه . چرا اين چيزها رو ميخونی ..زن> ميخونم تا ارضا بشم تا برای ارضا شدن دست به سکس فيزيکی نزنم تا بکارتمو از دست ندم. کشيش عاشق و دلباخته زن درخيال با او هم خوابه ميشود و در واقعيت از اين کار خود شرم ميکند. اگه نوشته های تو بتونه کاری کنه که خوانندگان زن وبلاگ دست به هم خوابه گی فيزيکی نزنن. تو کاری بس والا کرده ای که اين ميشود نتيجه خرد اين کار انسان دوستانه . اما نتيجه کلان ان دقيقا عکس می باشد پس از من به تو پند که ......کشيش پس از مرگدختر که توسط يکی از خوانند گان سکس نامه به عالم هپروت رفته بود کشته ميشود . و نويسنده سکسنامه به دار مجازات اويخته ميشود و کشيش در پی مرگ دختر به جنون و ديوانگی ميرسد و خود نوسنده ميشود

roshanak

امان از دست شما پسر ها خيلی قشنگ نوشته بوديد . نميدونستم اينقدر شيطونيد اميدوارم هميشه دست به طنز نوشتنتون اينقدر قوی باشه.(چرا آيکون دست زدن نداره)

يگانه

سلام. نميدونم بازم به وبلاگتون سر ميزنيد يا نه. دنبال چيز ديگه اي بودم كه به وبلاگتون رسيدم. و چه شانسي اوردم.